Magazynier – Sprzedawca

Hurtownia hydrauliczna zatrudni osobę na stanowisko: Sprzedawca - Magazynier

Lokalizacja: Zduńska Wola

Zakres obowiązków:

  • Obsługa klienta na każdym etapie sprzedaży tj.: -analiza potrzeb i doradztwo; -kompletowanie oferty; -obsługa posprzedażowa.

  • Aktywna praca z zaopatrzeniem magazynu w trosce o ciągłość sprzedaży.

  • Przewóz towarów między oddziałami w firmie jak i odwóz towaru do klientów.

Wymagania:

- Umiejętność obsługi klientów, również tych asertywnych.

- Obsługa komputera - mile widziana znajomość programu Symfonia.

- Odpowiedzialność, umiejętność dobrej organizacji pracy i zaangażowanie.

- Prawo jazdy kat. B.

- Dodatkowym atutem będzie doświadczenie lub wykształcenie związane ze sprzedażą jak i branżą instalacyjną

Oferujemy:

- Pracę z zapewniającym wsparcie zespole w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

- Możliwość rozwoju umiejętności sprzedaży oraz wiedzy o produktach z branży instalacyjnej.

- Wynagrodzenie nadążające za inflacją.

W przypadku zainteresowania ofertą, proszę przesłać CV na adres: wojcicki@hydrasklad.pl

Zastrzegamy sobie prawo do udzielania odpowiedzi wyłącznie na wybrane oferty.

wojcicki

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)