Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Monter

Oferta wygasła!

Firma Workplast Sp. z o.o. będąca producentem urządzeń systemów transportu wewnętrznego oraz części z obróbką CNC tworzyw sztucznych,

Obecnie poszukujemy do pracy osób na stanowisko MONTER.

Opis stanowiska : Montowanie maszyn na hali produkcyjnej, wykonywanie zadań zgodnie z otrzymanym projektem. Sporadyczne wyjazdy służbowe.

Wymagania : obsługa wkrętarki, szlifierki. Zaangażowanie w powierzone obowiązki. Dbanie o terminowe wykonanie prac.

Oferujemy: pracę w stabilnej firmie, bardzo dobre warunki finansowe, możliwość rozwoju zawodowego. Praca w godzinach 6-14.

Cv proszę wysyłać na adres biuro@workplast.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 24.10.2022, 13:38, zakończenie: 24.03.2023, 07:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Workplast

 730 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)