Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem mieszkań). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wynajmę mieszkanie Zduńska Wola centrum

Oferta wygasła.Cena: 1 300 zł / miesiąc

Wynajmę wyremontowane mieszkanie mieszczące się na ulicy Dąbrowskiego (3 piętro). Bardzo dobra lokalizacja (sklepy, szkoły,szpital). Mieszkanie składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki, WC + piwnica. Mieszkanie po remoncie. Odstępne 1300 zł. plus dodatkowo czynsz w kwocie380 zł. w który wliczona jest jedna osoba za śmieci . Woda i prąd wg wskazań licznika..  Kaucja zwrotna w wysokości 3000 zł. Umowa minimum na rok. Możliwość wprowadzanie się od początku Lipca.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 17.06.2022, 10:53, zakończenie: 24.06.2022, 10:53

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Grzesiek1989

  693 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)