Spec. ds. utrz. ruchu z możliwością przyuczeni

Firma SP Medical Sp. z o. o. poszukuje pracowników na stanowisko:

Specjalista ds. utrzymania ruchu z możliwością przyuczenia do zawodu.

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Sp Medical Sp. z o. o. jest rozwijającym się przedsiębiorstwem o ugruntowanej pozycji na rynku, które daje Ci szansę na rozwój i karierę zawodową w zawodzie poszukiwanym na rynku pracy.

Główne zadania:

·         Koordynacja pracy warsztatu narzędziowego

·         Nadzór na urządzeniami i maszynami

·         Wdrażanie usprawnień mających na celu poprawę zdolności procesów produkcyjnych

·         Prowadzenie dokumentacji związanej z dokonywanymi naprawami i przeglądami

·         Prowadzenie gospodarki materiałowej; ocena zapotrzebowania i utrzymywanie zapasów części i narzędzi na optymalnym poziomie

·         Kontakt z firmami zewnętrznymi

Od kandydatów oczekujemy:

·         wykształcenia wyższego, mile widziane wykształcenie mechaniczne

·         umiejętności pracy w zespole

·         umiejętności podejmowania decyzji

·         chęci zdobywania wiedzy

·         chęci osobistego rozwoju

·         mile widziana znajomość technologii tworzyw sztucznych

·         mile widziana znajomość budowy i działania form wtryskowych oraz maszyn PTS

·          mile widziana znajomość dokumentacji technicznej i rysunku technicznego (mechaniczny i   elektryczny)

·          dobra znajomość MS Office i autoCad

·          język angielski w stopniu komunikatywnym

·         prawo jazdy kat. B

·         mile widziane uprawnienia SEP, UDT,

Oferujemy:

·         stabilne warunki zatrudnienia

·         wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

·         zatrudnienie na umowę o pracę

·         szkolenia zapewniające uprawnienia konieczne do pracy na tym stanowisku

·         możliwość rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne

·         niezbędne narzędzia do wykonywania pracy

·         pracę w nowoczesnym parku maszynowym

·         pracę w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

·         pracę w przyjaznym zespole

·         pakiet benefitów takich jak: grupowe ubezpieczenie na życie, możliwość korzystania z prywatnej opieki medycznej, możliwość dołączenia do programu karty sportowej

·         zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń

CV wraz z klauzulą zamieszczoną na dole ogłoszenia proszę przesyłać na adres mailowy pawel.michalski@sp-medical.com.pl

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami

* Prosimy o zapoznanie się z informacją:

Administratorem Twoich danych osobowych jest SP MEDICAL Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Ceramiczna 2

· Dane są przetwarzane przez SP Medical Sp. z o.o. ul. Ceramiczna 2;98-220 Zduńska Wola w zbiorze osób ubiegających się o pracę dla celów obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. z 2018 r., poz. 1000.).

· Dane osobowe wskazane w kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji.

· Pozostałe dane np. wizerunek przetwarzamy na podstawie dobrowolnej zgody, którą wyraziłeś/wyraziłaś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne.

· Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak dane te są potrzebne do prawidłowego realizowania wszelkich czynności związanych z ewentualnym zawarciem umowy będącej podstawą zatrudnienia oraz związanych z tym zatrudnieniem.

· Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu na okres 3 miesięcy od momentu zakończenia procesu rekrutacji oraz na okres 6 miesięcy na potrzeby innych rekrutacji.

· Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania, żądania ich usunięcia, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, cofnięcie zgody ich przetwarzania.

· Nie przekazujemy twoich danych osobowych poza Europejski System Gospodarczy.

· W razie pytań możesz skontaktować się z naszym Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod(małpa)sp-group.pl

Jednocześnie informujemy, iż rozpatrywane będą jedynie aplikacje zawierające poniższą klauzulę:

 Zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 10.05.2018r. (Dz. U. 2018 r. poz. 1000) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla procesu rekrutacji obecnej a także przyszłych rekrutacji w SP Medical Sp. z o.o.”

bkopka

 438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)