Pracownik Ochrony (Zakład Pracy Chronionej) Zdu

Oferta wycofana (nieaktualna)!

Miejsce pracy: okolice Zduńskiej Woli (obiekt przemysłowy Tymienice)

Jesteśmy zakładem pracy chronionej zatem zachęcamy do aplikowania osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Zadania:

  • ewidencja i kontrola ruchu kołowego
  • kontrola ruchu osobowego
  • obchody terenu

WYMAGANIA:

Mile widziane również osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

  • doświadczenie nie jest wymagane - szkolimy przed podjęciem pracy
  • zaangażowanie w wykonywanych obowiązkach
  • niekaralność
  • dyspozycyjność do pracy po 12 godzin (2 dni pracy, 2 dni wolnego)
  • podstawowa obsługa komputera

OFERUJEMY:

  • stabilną pracę na umowie
  • wynagrodzenie zawsze na czas
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie grupowe na życie na korzystnych warunkach
  • program Nais (dodatkowe środki do wykorzystana na rekreacje np. kino)
  • karty lunchowe dla najlepszych!

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej zatem zachęcamy do aplikowania także osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, którym zapewniamy wsparcie w ramach PFRON:

refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych

- refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne

- zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego

- zwrot za przejazdy prywatnym samochodem do placówek leczniczych i rehabilitacyjnych

- zwrot kosztów za pobyt na turnusie rehabilitacji

Osoby zainteresowane zapraszamy do aplikowania przez formularz:

aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Ochrona-na-zakladzie-lo4zzZaklad-Pracy-Chronionejlo41z-Tymienice/20320-19534-25-714-2638.html

lub SMS "ochrona Tymienice" na 6.9.8.6.8.1.0.3.6. - oddzwonimy!

Seris Konsalnet jest jednym z najlepiej postrzeganych pracodawców w branży ochrony. Firma zatrudnia ponad 20 000 osób na terenie całej Polski, dysponujemy oddziałami we wszystkich województwach, a z naszych usług korzystają dziesiątki tysięcy Klientów każdego miesiąca.

Rozpoczęcie: 27.04.2022, 08:44, zakończenie: 03.10.2022 14:11

SerisKonsalnet

 698 [pokaż]

Lokalizacja

  • Tymienice (gmina Zduńska Wola)