Wystawiaj za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiRekreacyjne). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzedam działkę ROD Kolejarz-Karsznice

Cena: 14 500 zł / działkę rekreacyjną

Sprzedam działkę rekreacyjną usytuowaną na "Rodzinnych Ogródkach Działkowych Kolejarz-Karsznice" w Zduńskiej Woli przy ulicy Leśmiana. 

Działka o powierzchni 320m2 uzbrojona w wodę i prąd, z domkiem i komórką na narzędzia, tunelem z folii, pawilonem ogrodowym (+krzesła i stoł). W domku lodówka i kuchenka gazowa. Działka obsadzona jest drzewami iglastymi i owocowymi oraz krzewami ozdobnymi i owocowymi. Działka opłacona do czerwca 2022r. Więcej informacji udzielę telefonicznie

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 26.06.2022 09:54
Wygasa za 21 dni
Rozpoczęcie: 04.01.2022, 23:33, zakończenie: 26.07.2022, 09:52

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


pawelk86

  515 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)