Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzątanie, Złota Rączka

Sprzątanie, ’Złota Rączka’ (Zakład Pracy Chronionej)

Poszukujemy pracowników do sprzątania, oraz pracownika gospodarczego na tereny zewnętrzne i do drobnych napraw - ’złota rączka’ (mile widziane uprawnienia na wózek).

Praca w miejscowości: Tymienice k. Zduńskiej Woli, oraz Sieradz

Praca w pełnym wymiarze na umowę o pracę.

Dodatki:

  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie karty sportowej,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia.

Jesteśmy Zakładem Pracy Chronionej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w rekrutacji osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności, które otrzymają dodatkowe benefity:

  • refundacja zakupu leków i niezbędnych środków medycznych
  • refundacja za opiekę medyczną i usługi rehabilitacyjne
  • zakup i naprawa sprzętu rehabilitacyjnego
  • odpłatność za przejazdy do placówek szpitalnych i rehabilitacyjnych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji za pomocą formularza zgłoszeniowego:

aplikuj.hrlink.pl/aplikacja/Sprzatanie-Zlota-Raczka-lo4zzZaklad-Pracy-Chronionejlo41z-Zdunska-Wola/15132-13309-35-fa3-2638.html

lub kontakt telefoniczny pod numerem 698 681 036.

Seris Konsalnet Cleaning - wykonujemy kompleksowe usługi porządkowe mające na celu stałe utrzymanie czystości w pomieszczeniach biurowych, hal produkcyjnych, powierzchni magazynowych, sklepów i supermarketów, kompleksów rekreacyjnych oraz placówek służby zdrowia.

Uprzejmie informujemy, że zgodnie z art. 13 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Seris Konsalnet Holding S.A. z siedzibą w 01-267 Warszawa, ul. Jana Kazimierza 55,
2. inspektorem ochrony danych w Seris Konsalnet Holding S.A. jest Pan Mateusz Jankowski, iod@konsalnet.pl;
3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust 1 pkt a;
4. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 2 lat;
5. posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem;
6. posiada Pani/Pan prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.;
7. podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne, jednak ich nie podanie uniemożliwi wzięcie udziału w procesie rekrutacji.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 09.07.2021 12:02
Wygasa za 16 dni
Rozpoczęcie: 09.07.2021, 12:02, zakończenie: 19.08.2021, 10:36

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


SerisKonsalnet

  698 [pokaż]

Lokalizacja

  • Tymienice (gmina Zduńska Wola)