Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościLokale użytkowe i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Budynek użytkowy przy ul. Iwaszkiewicza

Cena: 320 000 zł / nieruchomość

Oferujemy do sprzedaży budynek użytkowy o powierzchni 127,94 m2, zlokalizowany w Zduńskiej Woli na osiedlu Południe przy ul. Iwaszkiewicza.

Nieruchomość do tej pory wykorzystywana była na działalność handlową. Obecnie część budynku jest w trakcie przekształcania  na cele mieszkaniowe.

Budynek parterowy, ocieplony i otynkowany, dach jednospadowy kryty papą.

Na jego powierzchnię składają się:

- obecnie: 2 sale sprzedaży, 2 magazyny, pomieszczenie gospodarcze, pomieszczenia socjalne, toalety;

- według nowego projektu: w części mieszkalnej o powierzchni użytkowej  97,84 m2: 3 pokoje, kuchnia, przedpokój, pomieszczenie gospodarcze, łazienka, wiatrołap; w części handlowo – usługowej o powierzchni użytkowej 30,10 m2: sala sprzedaży, toaleta.

Budynek w stanie technicznym do remontu.

Media: energia elektryczna, przyłącze wody i kanalizacyjne z sieci miejskiej, możliwość podłączenia ogrzewania z sieci miejskiej.

Działka o powierzchni 557 m2 w kształcie prostokąta ze ściętym jednym narożnikiem, częściowo ogrodzona.

Dojazd do działki drogą o nawierzchni asfaltowej.

W bliższym i dalszym sąsiedztwie budynki wielorodzinne (bloki mieszkalne), budynki mieszkalne jednorodzinne, obiekty handlowo - usługowe, parkingi.

Zapraszamy do obejrzenia !

Gwarancja bezpiecznej transakcji!

Wynagrodzenie biura pokrywa tylko sprzedający.

Jesteśmy z Tobą od momentu zaprezentowania nieruchomości, przez całą transakcję aż do jej wydania.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod nr tel. +48 793-255-888

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Ze względu jednak na okoliczność, iż pochodzi ona od osób trzecich i nie zawsze da się zweryfikować BOCIAN NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za jej dokładność, kompletność i aktualność. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 7 dni
Rozpoczęcie: 02.07.2021, 12:27, zakończenie: 03.10.2021, 13:28

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BOCIAN_NIERUCHOMOSCI

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)