Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięNieruchomości). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kupie działke budowlaną,siedliskową do600m2

Witam
Kupie małą działke (koniecznie z prawami własności ) budowlaną , siedliskową lub rekreacyjną od 250m2 do 600m2 w zduńskiej woli z możliwością podłączenia wody oraz prądu. Dobrze by było jak by działka znajdowała się w niedalekich okolicach osiedla południe, okolicach mosiru lub okolicach zalewu kępina, ale rozważę każdą propozycje :-) (Ewentualnie paprotnia, Holendry, marzynek, poręby, piaski) Zainteresowane osoby proszę o kontakt telefoniczny 725062383 lub meilowy.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 29 dni
Rozpoczęcie: 10.06.2021, 12:55, zakończenie: 06.01.2022, 19:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


wiwakor

  725 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)