Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik fizyczny/Pomocnik mechanika

Firma zajmująca się utrzymaniem zieleni poszukuje osób na stanowisko:

POMOCNIK MECHANIKA / PRACOWNIK FIZYCZNY

Zadania:

- pomaganie mechanikowi przy naprawach maszyn i pojazdów,

- drobne naprawy

- czyszczenie maszyn z zewnątrz

- dbanie o porządek na terenie warsztatu ,

Wymagania:

- umiejętność pracy w zespole,

- prawo jazdy kat. B-E będzie dodatkowym atutem.

- mile widziane doświadczenie

Oferujemy:

- umowę o pracę

- stabilne zatrudnienie,

Preferujemy kontakt telefoniczny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 3 dni
Rozpoczęcie: 07.06.2021, 11:47, zakończenie: 06.08.2021, 12:30

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

drewzel

  438 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)