Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródOgródNarzędzia ogrodowe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Duża kosiarka elektryczna Gardenline 1700W

Cena: 380 zł / sztukę
do negocjacji

Sprzedam dużą i mocną kosiarkę elektryczną / 230 V / firmy niemieckiej Gardenline GLM  o mocy 1700 W. Szerokość koszenia to 42 cm. Kosiarka posiada centralną regulację wysokości koszonej trawy lekki, pojemny kosz. Jego opróżnianie ułatwia specjany przycisk pozwalający na odchylenie czołowej cześci i swobodne usunięcie skoszonej trawy. Kosiarka jest w pełni sprawna i gotowa do pracy na wiekszych teranach ogrodu. Naostrzony nóż daje przyjemność równo wykoszonego trawnika. Zachęcam do zakupu bo warto. Pozdrawiam i zapraszam.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 22.05.2021, 08:52, zakończenie: 08.07.2021, 22:19

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


fotografik47

  507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)