Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działka dla miłośników przyrody

Cena: 66 000 zł / działkę budowlaną
do negocjacji


Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 2500 m2 w atrakcyjnej cenie.

Działka umiejscowiona jest w spokojnej okolicy przy głównej drodze w odległości ok 20 km od Sieradza i ok 13 od Zduńskiej Woli. W pobliżu znajduje się wiele terenów zielonych, dzięki czemu jest to idealne miejsce dla rodziny, która chce uciec od miejskiego zgiełku. 
W centrum wsi znajduje się pochodząca z XIX w kaplica oraz dobrze zaopatrzony sklep, a także społeczna szkoła podstawowa.

Działka leży w pobliżu granicy Park Krajobrazowy Międzyrzecza Warty i Widawki.

Numer oferty w naszej bazie: RYNY410
Opiekun oferty: Damian Gołdyn

Każdy klient Metrohouse po zakupie nieruchomości dostaje 10%-owy bon rabatowy na zakupy w Leroy Merlin oraz na zakup i montaż paneli fotowoltaicznych firmy Adox Energy!


Pomimo, iż Doradcy Metrohouse przykładają szczególną staranność do rzetelnego prezentowania informacji o nieruchomości, nie zawsze jest możliwa weryfikacja wszystkich danych przekazanych od osób trzecich. Niniejsza prezentacja oferty nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego i ma charakter wyłącznie informacyjny.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 10.06.2021 16:30
Wygasa za 10 dni
Rozpoczęcie: 03.03.2021, 12:58, zakończenie: 24.06.2021, 14:21

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Metrohouse_Sieradz

  531 [pokaż]

Lokalizacja

  • Rembieszów (gmina Zapolice)