Hydraulik

Oferta wygasła!

Firma SELT SYSTEM poszukuje pracownika na stanowisko :

hydraulik

Wymagania:

-Rzetelność w wykonywaniu zlecenia

-dokładność

-punktualność

-doświadczenie na stanowisku hydraulik min 2 lata

-dbałość o jakość wykonywanej pracy

-mile widziane uprawnienia SEP gr I,II,III

-umiejętności związane z obsługą elektronarzędzi

-chęci do podnoszenia kwalifikacji

-umiejętności techniczne

-umiejętności przy pracach remontowo-budowlane oraz w zakresie prac sanitarno- hydraulicznych

-umiejętność konserwacji lub naprawy instalacji wodnej CO / CWU

Zakres obowiązków

- montaże kotłów CO/CWU gazowe, olejowe, ekogroszek, pellet

- tworzenie nowych instalacji

- serwis/konserwacja instalacji wodnych

- serwis urządzeń grzewczych

- delegacje krajowe

- pomoc w serwisie urządzeń grzewczych na terenie całej Polski

Oferujemy

- ciekawą prace

- ciągły rozwój

- atrakcyjne wynagrodzenie

- samochód służbowy

-telefon służbowy

- pomoc merytoryczną oraz praktyczną

- przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole

- nienormowany czas pracy

- stabilne zatrudnienie

kontakt :

telefon

530 393 114

668 041 298

mail :

Biuro@selt-system.pl

Administracja@selt-system.pl

CV proszę składać na adres mail

selt

 530 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)