Operator plotera termicznego do styropianu

IZODOM 2000 POLSKA – jesteśmy polskim producentem i eksporterem innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych.

Większość naszej produkcji eksportujemy - działamy od 29 lat, na ponad 30 rynkach zbytu.

Jesteśmy wyróżniani i doceniani w Polsce i zagranicą, posiadamy ponad 19000 budynków referencyjnych w 42 krajach świata. Nasza unikalna i autorska technologia budowlana została nagrodzona m.in. przez ONZ, Komisję Europejską, Ministerstwo Środowiska RP. Posiadamy godło Teraz Polska, Zloty Medal na Targach BUDMA, tytuł Najbardziej Innowacyjnej Firmy Województwa Łódzkiego i 60 innych nagród i wyróżnień.

Aktualnie do Działu Produkcji poszukujemy osób na stanowisko: Operator plotera termicznego do styropianu

Najważniejsze zadania:

1.   Obsługa plotera termicznego do styropianu – cięcie elementów wg rysunku złożeniowego

2.   Obsługa podstawowa programu do obsługi plotera

3.   Monitorowanie poprawności pracy plotera

4.   Przygotowywanie elementów klejonych ze styropianu

5.   Pomoc w pracach załadunkowych i magazynowych

Od kandydatów oczekujemy:

1.   Podstawowej umiejętności czytania rysunku technicznego,

2.   Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

3.   Dyspozycyjności, skrupulatności, zaangażowania w wykonywaną pracę

4.   Mile widziane uprawnienia na wózki widłowe

5.   Mile widziana znajomość programu CorelDraw

6.   Umiejętności pracy w zespole

7.   Zdolności szybkiego uczenia się

8.   Umiejętności manualnych

9.   Wyobraźni przestrzennej

10. Dobrej organizacji pracy własnej

Oferujemy:

1.   Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie działającej na rynku od 30 lat - lidera na rynku europejskim

2.   Możliwość ciągłego rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji

3.   Pracę na jedną zmianę, od poniedziałku do piątku

4.   Pracę w oparciu o umowę o pracę

5.   Pełny etat

Wszystkich kandydatów prosimy o kierowanie swoich aplikacji na adres mm[małpa]izodom.pl lub w siedziebie firmy ul.Ceramiczna 2A Zduńska Wola oraz o dopisanie poniższej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

KLAUZULA INFORMACYJNA

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. informuję, iż:
1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest „IZODOM 2000 POLSKA” Sp. z o.o. z siedzibą w Zduńskiej Woli, ul. Ceramiczna 2A, adres poczty elektronicznej: mga[małpa]izodom.pl.
2. Pani/Pana dane osobowe w zakresie imienia, nazwiska, numeru telefonu, adresu poczty elektronicznej, nazwy miejscowości, w której budowany jest budynek, adresu IP z którego dokonano zapisu, zostały pozyskane przez formularz na portalu.
4. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu rekrutacji na stanowisko Operator plotera termicznego do styropianu Izodom 2000 Polska.
5. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego ani organizacji międzynarodowej.
6. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres pół roku dla celów rekrutacji.
7. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do swoich danych osobowych, prawo do żądania poprawienia, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania tych danych, prawo do przenoszenia danych;
8. Z przyczyn związanych z Pani/Pana szczególną sytuacją przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia sprzeciwu przeciwko przetwarzaniu danych, bez podania przyczyny jest Pan/Pani uprawniona do wniesienia sprzeciwu.
9. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzoru, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy.
10. Podanie przez Pana/Panią danych osobowych jest dobrowolne.

KGizodom

 665 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)