Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemRozrywka, kultura i sztuka). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wizyta św. Mikołaja na Boże Narodzenie

Św. Mikołaj w twoim domu! 

Zapraszam do rezerwacji terminów na wizytę św. Mikołaja w terminie 24-27 grudnia.

Oferuję 3 letnie doświadczenie w branży, przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście do każdego dziecka.

W trakcie wizyty wspólne kolędowanie, wręczanie prezentów, pamiątkowe zdjęcia oraz niespodzianka od św. Mikołaja ;) Realizuje także Państwa prośby i sugestie odnośnie wizyty.

W razie potrzeby jest możliowść wizyty w innym terminie niż wyżej wymieniony - do ustalenia.

Zapraszam do kontaktu telefonicznego bądź sms. 

*W przypadku złej sytuacji epidemiologicznej i obostrzeń zastrzegam sobie możliwość odwołania wizyt bądź dostosowania ich do wymogów - tak aby było to zgodne z wytycznymi rządowymi. W związku z tym oferta ma charakter wstępnej rezerwacji. W razie potrzeby bądź konieczności oczywiscie zaopatrzę się w wszelkie niezbęde środki ochorny osobistej. Wszystko będzie zależne od danej sytuacji, tak aby zapewnić Państwu możliwie największe bezpieczeństwo.

Przykładowe realizacje w których brałem udział: 

www.sieradztomy.pl/2019/12/xiii-jarmark-adwentowy.html?m=1&fbclid=IwAR3ChsHc5UcZZKUheDFTXyxsj2frr1iRo74EY3W19DN-M6MpSjZ2ISXZS1M

www.facebook.com/zespolfarba/photos/pcb.2891145874231379/2891139720898661/

Z świątecznymi pozdrowieniam, 

Św. Mikołaj 

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 13 dni
Rozpoczęcie: 15.11.2020, 00:45, zakończenie: 15.12.2020, 00:45

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


JJ07

  697 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)