Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Doradca klienta

(miejsce pracy Zduńsak Wola)

Opis stanowiska

Będziesz odpowiedzielny/a za:

  1. profesjonalną i kompleksową obsługę naszych klientów;

  2. indywidualne podejście do potrzeb każdego klienta;

  3. sporządanie zamówień

  4. prowadzenie dokumentacji zgodnie z standardami firmy

Wymagania

jeżeli:

  1. lubisz pracę w handlu;

  2. uśmiech to Twój klucz do budowania relacji;

  3. jesteś przedsiębiorczy/a i bierzesz odpowiedzialność za to co robisz;

  4. lubisz działać zespołowo;

  5. chętnie dzielisz się wiedzą i zdobywasz nowe doświadczenia;

  6. jesteś nastawiony/a na działanie, szukasz coraz lepszych rozwiązań

Oferujemy

  1. stałe zatrudnienie (umowa o pracę) i terminowe wynagrodzenia;

  2. profesjonalne wdrożenie do pracy, szkolenia;

  3. możliwość rozwoju i realizacji własnych pomysłów;

  4. dobrą atmosferę;

  5. zapewniamy dojaz do Zduńskiej Woli z Sieradza

Jeżeli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy w Naszym salonie prześli CV na adres e-mail torazdunska@op.pl lub złóż osobiście w salonie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 25 dni
Rozpoczęcie: 30.05.2020, 13:23, zakończenie: 29.07.2020, 13:52

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

utklato

  505 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)