Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kierownik Działu Esklep

Hurtownia i Akademia Fryzjersko – Kosmetyczna poszukuje pracownika na stanowisko: Kierownik Działu Esklep

Opis stanowiska:

- prowadzenie sklepu internetowego,

- obsługa klientów (telefoniczna, mailowa, Social Media)

- wystawianie dokumentów sprzedażowych,

- aktywna sprzedaż produktów,

- dbanie o utrzymywanie  pozytywnych relacji z klientami,

- pozyskiwanie nowych klientów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

- komunikatywność i nastawienie na pracę z ludźmi,

- determinacja w realizacji celów,

- znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office,

- wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów,

- mile widziana znajomość programu magazynowo – księgowego Subiekt,

- mile widziane doświadczenie w sprzedaży.

Oferujemy:

- zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin, w oparciu o umowę o pracę,

- atrakcyjne wynagrodzenie (duża podstawa + premia),

- pracę w stałych godzinach od poniedziałku do piątku (9-17),

- zdobycie doświadczenia oraz rozwój,

Aplikację (CV + List motywacyjny) prosimy wysyłać na adres mailowy: rekrutacja@lampadion.com. W temacie wiadomości prosimy wpisać nazwę stanowiska.

Poszukiwana osoba musi mieszkać na terenie gminy Zduńska Wola - warunek Urzędu Pracy.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Wygasa za 11 dni
Rozpoczęcie: 04.02.2020, 12:03, zakończenie: 05.03.2020, 12:03

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

Lampadion

  798 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)