Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościMieszkaniaM3 (2 pokoje + kuchnia)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Zamienię 2 pokojowe mieszkanie na 3 pok.

Oferta wygasła.Cena: 179 000 zł / mieszkanie m3

Zamienię 2-pokojowe (32,3 m) mieszkanie na 3 pokojowe (48-55 m). Mieszkanie znajduje się na II piętrze na osiedlu Osmolin w Zduńskiej Woli. W skład mieszkania wchodzą: przedpokój, 2 pokoje, kuchnia przejściowa z większego pokoju, łazienka z toaletą, piwnica. Mieszkanie zadbane, wyremontowane. Kuchnia w zabudowie ze sprzętem (zmywarka, lodówka, płyta gazowa, pochłaniacz , piekarnik). W mieszkaniu 2 szafy wnękowe z przesuwanymi drzwiami i drzwi przesuwane do każdego pokoju.

Za oferty zamiany na 4 piętro z góry dziękuję.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 06.01.2020, 15:43, zakończenie: 07.03.2020, 20:44

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Gosia1

  669 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)