Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Młodszy referent ds. rozliczeń

Oferta wygasła!

Jesteśmy firmą świadczącą usługi w zakresie outsourcingu i leasingu pracowniczego, rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pracy tymczasowej.

Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko Młodszego referenta ds. rozliczeń Klienta dla  naszego  klienta  PGE Obrót S.A.

Praca realizowana będzie na rzecz i pod kierownictwem PGE Obrót S.A.

Opis stanowiska:

• realizacja zadań w obszarze rozliczeń Klientów w sposób zapewniający pełne, terminowe
i efektywne ich wykonanie,
• współpraca ze służbami wsparcia sprzedaży w zakresie obsługi reklamacji Klientów,
• realizacja zadań związanych ze sprawozdawczością w obszarze rozliczeń w Spółce,
• współpraca z Operatorami Usług Dystrybucyjnych w zakresie obsługiwanych Klientów
• analizowanie poprawności wykonywanych rozliczeń,
• współpraca z pozostałymi pracownikami zespołu oraz  innymi komórkami organizacyjnymi.
w zakresie niezbędnym do wykonywania swoich obowiązków.

Wymagania:

• wykształcenie średnie, preferowane wyższe,
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel),
• bardzo dobra znajomość obsługi komputera,
• znajomość prawa energetycznego i przepisów wykonawczych, podstaw rachunkowości
i przepisów podatkowych.

Oferujemy:

    szybki start w prace- zapewniamy krótkie szkolenie które w pełni przygotuje Cię do samodzielnej pracy oraz stałą pomocumowę  o  pracę tymczasową w pełnym  wymiarze  godzin gwarantowaną stawkę godzinową 16 zł brutto z jasną ścieżką awansu stabilne  zatrudnienie w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycjidostęp do pakietu sportowego i prywatnej  opieki  medycznej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny pod numerem 669 888 007

Administratorem danych  jest  Outworking SA z siedzibą  w Poznaniu (61-502), przy  ul. Langiewicza 2/10.  Dane zbierane są dla potrzeb  rekrutacji.  W  każdej  chwili  ma  Pani/Pan prawo  skorzystać z  przysługujących  Pani/Panu  praw do  zarządzania  danymi  osobowymi, więcej  szczegółów  dostępnych jest  na  stronie www.outworking.pl/rodo

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 17.10.2019, 13:18, zakończenie: 24.10.2019, 13:18

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

outworking1

 669 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)