Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Małe ZOO

Oferta wygasła.

Centrum Edukacji poszukuje osób do prowadzenia zajęć z udziałem zwierząt dla dzieci w przedszkolu. Miejsce pracy: Zduńska Wola
Opis stanowiska: Zajęcia opierają się spotkaniu i zabawie ze zwierzęciem, w czasie których przekazywana jest dzieciom wiedza na jego temat.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,

- elastyczny grafik,

- atrakcyjne wynagrodzenie.

Wymagania:
- umiejętność pracy z dziećmi ,

- komunikatywność i zaangażowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja1@cel.com.pl,  w tytule: ZDUŃSKA WOLA, lub kontakt telefoniczny pod numerem: 794109105.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 24.09.2019, 13:00, zakończenie: 24.10.2019, 13:00

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


Rekrut1

  794 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)