Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Sprzedawca sklep motocyklowy/pomocnik mechanika

Oferta wygasła!

Poszukujemy pracownika na stanowisko sprzedawca w sklepie motocyklowym/ pomocnik mechanika motocyklowego:

Zakres obowiązków:

  • obsługa klientów w sklepie stacjonarnym

  • aktywną sprzedaż części i akcesoriów motocyklowych

  • zamawianie i przyjmowanie towarów z hurtowni

  • dbanie o stanowisko pracy i powierzone narzędzia

  • dbanie o ekspozycję motocykli i akcesoriów wystawionych w sklepie

  • telefoniczna obsługa klienta

  • odpowiedzialność za dzienne rozliczenia kasy

  • pomoc w bieżących pracach serwisu - serwis i naprawy motocykli, skuterów i quadów, w tym naprawy silników, przeglądy ogólne

  • składanie nowych motocykli, skuterów do sprzedaży,

Wymagania:

  • sumienność

  • zdolności szybkiego przyswajania wiedzy

  • podstawowa znajomość budowy motocykli, skuterów

  • dbanie o dobry wizerunek firmy

  • dobra organizacja pracy własnej

  • zaangażowanie i chęci do pracy

  • umiejętności obsługi komputera

  • umiejętności pracy w zespole

  • chęć rozwoju i kształcenia

  • wielozadaniowość

Oferujemy:

  • terminowe wynagrodzenie

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)

  • możliwość nauki i pogłębiania wiedzy zawodu mechanika

  • możliwość rozwoju kariery w branży motocyklowej

  • korzyści dla entuzjastów motocykli

  • atrakcyjny system premiowania oraz dodatkowe bonusy

  • przywileje cen hurtowych na produkty z asortymentu i nowe motocykle

  • rodzinna atmosfera

    Mile widziane:

    • doświadczenie w serwisowaniu i naprawie motocykli i skuterów

    • umiejętności handlowe i zdolności negocjacyjne

    • samodzielność oraz inicjatywa w działaniu

    • umiejętności obsługi programów magazynowo-sprzedażowych (Subiekt GT)

    • również sporą zaletą będzie zainteresowanie branżą motocyklową, np. własny motocykl i/lub aktywne uczestnictwo w imprezach motocyklowych.

    Jeżeli jesteś zainteresowany dołączeniem do naszego zespołu wyślij CV wraz ze zdjęciem i listem motywacyjnym oraz koniecznie opisem swojej styczności z motocyklami na adres mail. Do każdej aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).

    Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

    Rozpoczęcie: 29.07.2019, 13:35, zakończenie: 28.08.2019, 13:35

    Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

    marli99

     570 [pokaż]

    Lokalizacja

    • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)