Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kierownik Działu Akademia

W związku z dynamicznym rozwojem, Firma Lampadion Marcin Fijałkowski poszukuje osoby na stanowisku: Kierownik Działu Akademia

Oferujemy umowę o pracę na pełny etat, wysoką podstawę zasadniczą oraz bardzo atrakcyjny i miły dla kieszeni system premii !!!

 Nasze oczekiwania:

Zapał, uczciwość i dobra organizacja pracy.
Komunikatywność i pozytywne nastawienie.
Znajomość social media.
Wykształcenie wyższe (minimum średnie).

Mile widziane:

Miejsce zamieszkania Zduńska Wola.
Doświadczenie w obsłudze Klienta.
Prawo jazdy kat. B.
Znajomość któregoś języka obcego – angielski/włoski/niemiecki/grecki.

Obsługa komputera, pakietu MS Office.

Umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Czego możecie się spodziewać:

– możliwości pracy dla lidera rynku,

– możliwości rozwoju,

– zapewniamy narzędzia pracy,

– miłej atmosfery w pracy,

– pracy w młodym zespole.

Zakres obowiązków:

- nadzór nad działem Akademia,

- współpraca z klientami kluczowymi i ośrodkami szkoleniowymi,

- pozyskiwanie nowych klientów,

- organizacja szkoleń, kongresów i pokazów,

- pośrednictwo w sprzedaży szkoleń w oparciu o współpracę z innymi firmami.

Cv ze zdjęciem oraz list motywacyjny prosimy przesłać na adres email: rekrutacja@lampadion.com

Prosimy o wpisanie wybranego stanowiska w temacie wiadomości. Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Prosimy również o zamieszczenie w cv poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora Danych Firmę Lampadion Marcin Fijałkowski, w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz dla celów przyszłych rekrutacji.”

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 10.07.2019 09:22
Wygasa za 24 dni
Rozpoczęcie: 27.06.2019, 16:21, zakończenie: 09.08.2019, 09:22

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

Lampadion

  798 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)