Kierowca kat. B

Oferta wygasła!

◉ OFERTA PRACY KIEROWCA KAT. B ◉

Firma KRATEX z siedzibą w Zduńskiej Woli, firma branży budowlanej z ugruntowaną pozycją na rynku, specjalizująca się w sprzedaży wypełnień drzwiowych, parapetów, drzwi zewnętrznych, itp. zatrudni osoby na stanowisko:

KIEROWCA KAT. B

Miejsce pracy: Polska

✅ Opis stanowiska:

• Załadunek na samochód zamówień na swoją trasę

• Dostarczanie samochodem służbowym towarów do kontrahentów

• Kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym

• Dbanie o powierzony sprzęt i wyposażenie

• Przyjmowanie i rozliczanie wpłat gotówkowych

✅ WYMAGANIA:

• Prawo jazdy kat. B

• Odpowiedzialność

• Dokładność i zaangażowanie

• Kultura osobista

✅ OFERUJEMY

• Umowę o pracę

• Samodzielne stanowisko pracy i niezbędne wsparcie

• Wynagrodzenie - część stała i prowizyjna

• Grupowe ubezpieczenie

• Niezbędne narzędzia pracy - samochód, telefon

• Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

• Przyjazną atmosferę pracy w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym na adres mailowy: praca@kratex.pl. Prosimy o umieszczenie w temacie e-maila nazwy stanowiska oraz numeru referencyjnego. W CV prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Marketing

 515 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)