Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem lokali użytkowych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Atrakcyjny lokal pod usługi w centrum

Oferta wygasła.

Szukasz lokalu do prowadzenia własnej działalności gospodarczej w bardzo dobrej lokalizacji?Być może właśnie ta nieruchomość okaże się strzałem w dziesiątkę !!

Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 60,8 m2 w Zduńskiej Woli przeznaczony pod usługi, handel lub biuro.

Lokal w pełni wykończony, znajduje się na parterze piętrowej kamienicy z XIX wieku. Wejście zlokalizowane w narożniku, bezpośrednio z chodnika, dodatkowo lokal posiada 4 witryny dwie od strony ulicy Łaskiej / Kościelnej oraz dwie od strony Placu Wolności.Na jego powierzchnię składają się:- pomieszczenie główne,- zaplecze socjalne,- toaleta.

Obecnie w kamienicy znajdują się między innymi: Biuro Nieruchomości,  Klinika Stomatologii Estetycznej.

Lokal usytuowany jest w prestiżowej lokalizacji na skrzyżowaniu dwóch głównych ulic miasta – Łaskiej i Placu Wolności. Charakteryzuje się doskonałą ekspozycją i widocznością od ulicy Łaskiej, Sieradzkiej, Kościelnej i Placu Wolności.

Media: energia elektryczna, woda miejska, ogrzewanie miejskie, klimatyzacja, instalacja alarmowa, system audio, instalacja internetowa, telefoniczna.

Czynsz miesięczny: 2900 zł netto (47,70 zł/m2 netto) plus 23% VAT plus media.

Na przeciw oferowanego lokalu znajduje się ratusz, w którym znajdują się między innymi sale konferencyjne, kino z salą widowiskową, itp. Wybudowanie ratusza dodatkowo usprawniło komunikację wokół prezentowanej nieruchomości dzięki modernizacji ulic, rozbudowie parkingów (naziemnego i podziemnego).Kilka lat temu  przeprowadzona została rewitalizacja kamienic wokół Palcu Wolności. Tym samym lokal dodatkowo zyskał na atrakcyjności pod względem wizerunkowym oraz liczbie potencjalnych klientów obecnych w okolicy.

Bez dodatkowych opłat biura.Dodatkowy kontakt pod nr .tel. 502-120-284

Zapraszamy do obejrzenia!Gwarancja bezpiecznej transakcji !

Jesteśmy z Tobą od momentu zaprezentowania nieruchomości, przez całą transakcję aż do jej wydania.

W przypadku zainteresowania ofertą prosimy o kontakt pod nr tel. +48 43 825-58-88, +48 793-255-888

Staramy się, aby informacja dotycząca oferowanej nieruchomości była możliwie dokładna, kompletna i aktualna. Ze względu jednak na okoliczność, iż pochodzi ona od osób trzecich i nie zawsze da się zweryfikować BOCIAN NIERUCHOMOŚCI nie ponosi odpowiedzialności za jej dokładność, kompletność i aktualność. Informacja ta nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów prawa i winna być interpretowana jedynie jako informacja o której mowa w art. 71 KC.

BOCIAN NIERUCHOMOŚCI

Plac Wolności 25

98-220 Zduńska Wola

www.bocian-nieruchomosci.pl

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 30.04.2019, 14:11, zakończenie: 20.10.2019, 10:49

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


BOCIAN_NIERUCHOMOSCI

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)