Sprzedawca - H.M. GORDON SP. Z O.O.

Oferta wygasła!

Hurtownia Motoryzacyjna GORDON SP. Z O.O.

poszukuje kandydata na stanowisko:

SPECJALISTA DO SPRAW SPRZEDAŻY

Miejsce Pracy ZDUŃSKA WOLA

Zakres obowiązków:

• kontakt z klientem

• monitorowanie lokalnego rynku części

• poszukiwanie możliwości zwiększenia sprzedaży wybranych produktów

• wdrażanie Akcji Promocyjnych

Wymagania:

• bardzo dobra znajomość branży motoryzacyjnej

• doświadczenie na podobnym stanowisku

• umiejętność nawiązywania kontaktów handlowych

• znajomość budowy samochodów

• ambicja i chęć ciągłego rozwoju

Oferujemy:

• ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się Firmie

• atrakcyjne wynagrodzenie

• stabilne zatrudnienie oraz przyjazną atmosferę pracy

• szkolenia branżowe

• wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do pracy

• możliwość rozwoju zawodowego i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres s.halgas@gordon.com.pl

Prosimy o umieszczenie w aplikacjach następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

darkside66

 885 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)