Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Sport, Zdrowie i UrodaSprzęt sportowy). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

G.Loomis, wędka na muchę - dla najlepszych

Cena: 1 500 zł / 1sztukę

Wędka dla pasjonatów wędkowania  super dobrym sprzętem renomowanej, amerykańskiej firmy G.Loomis.Wędka jest 3 częściowa  IMX Line WT#10/11,  prawie nie używana i w pełni sprawna. Długość wędki to 4.55m. Posiada 12 doskonałych przelotek. Wszystko chowane w specjalnej nie przemakalnej  tubie zamykanej na suwak. O jej wartości, co wiedzą fachowcy, świadczy najwyższej klasy technologia wykonania tego sprzętu. Warto poczytać o tej firmie i jej produktach. Zdjęcia może tego nie oddają  ale sprzęt doskonały zwłaszcza  dla wytrawnego wędkarza - jeśli trzeba pokażę inne ujęcia zdjęć. Zapraszam. Promocyjnie wysyłka w cenie wędki. Zrób sobie prezent! A co!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 27.05.2020 17:35
Wygasa za 9 dni
Rozpoczęcie: 02.03.2019, 13:33, zakończenie: 06.06.2020, 21:27

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


fotografik47

  507 [pokaż]

Lokalizacja

  • Czechy (gmina Zduńska Wola)