Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

INTER CARS S.A. MAGAZYNIER

Oferta wygasła!

Filia INTER CARS S.A. Zduńska Wola poszukuje kandydatów na stanowisko:

Magazynier

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Opis stanowiska:

  • Przyjmowanie dostaw
  • Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowywanie wysyłek
  • Prawidłowe rozlokowanie towarów w magazynie
  • Zbieranie towaru z półek wg określonej specyfikacji przy użyciu czytników kodów

Od kandydatów oczekujemy:

  • Podstawowej wiedzy na temat części samochodowych
  • Podstawowej umiejętności obsługi komputera
  • Skrupulatności i dokładności
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

Kandydatom oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia, umowę o pracę z możliwością nawiązania dalszej współpracy
  • Wynagrodzenie: podstawa + premia uzależniona od wyników
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Zniżkę na asortyment dostępny w ofercie firmy

CV prosimy przesyłać na skrzynkę pocztową ic.zdu@intercars.eu lub złożyć osobiście w oddziale przy ulicy Łaska 219.

Prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Liberty Motors S.A. z siedzibą w Łodzi dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.))."​

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 06.02.2019, 12:48, zakończenie: 20.02.2019, 12:48

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

iczdu

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)