Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościLokale użytkowe i magazyny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Plac wraz ze stacją paliw, sklepem oraz magazyn

Oferta wygasła.

Cena: 800 000 zł / cały obiekt

Sprzedam Obiekt Stacji Paliw znajdujący się w Kalinowej, około 15 km od Zduńskiej Woli, 7 km od Widawy, na działce o powierzchni 9.000,00 m2. W skład obiektu wchodzą:

  1. Budynek socjalno – biurowy o wymiarach 15 na 25 m z poddaszem użytkowym, z możliwością zaadoptowania na usługi hotelarsko – gastronomiczne,
  2. Budynek magazynowy o wymiarach 8 na 20m z możliwością przystosowania na myjnię dla tirów i stację do przeglądów pojazdów samochodowych.
  3. Stacja Paliw posiada koncesję wydaną przez Prezesa Urzędu Regulacji Energetyki w Warszawie na handel paliwami do 2030 r.

Na stacji znajdują się; dwa nowe zbiorniki paliwowe (z 2015r) z pełną hermetyzacją,

odbiorem oparów i całkowitym elektronicznym monitoringiem zarówno dostaw jak

i sprzedaży poszczególnych rodzajów paliw,

- jeden zbiornik na gaz propan-butan o pojemności 4,850 m3,

- trzy dystrybutory paliwowe i jeden dystrybutor na LPG,

- wiata stalowa o wymiarach 15 na 10 m.

Oprócz tego na działce tej znajduje się waga samochodowa- najazdowa ( 25 tonowa).

Obiekt jest całkowicie ogrodzony, oświetlony, z trzema bramami wjazdowymi. Posiada do zasilania bezpośrednio od transformatora, oddzielną linię energetyczną , doprowadzoną ziemią na terenie całej bazy.

Jest to doskonałe miejsce do obsługi działalności około rolniczych, (np. skup zboża, sprzedaż nawozów, pasz, węgla, artykułów budowlanych).

Trasa nr 337 przy której znajduje się stacja jest po kapitalnym remoncie (nowa nawierzchnia asfaltowa) jest zmodernizowana i stanowi jedną z głównych arterii łączących Łódź, przez Zduńską Wolę i Częstochowę ze Śląskiem.

Ponadto w budynku biurowym funkcjonuje sklep ogólnospożywczy i alkoholowy w sieci ABC oraz prowadzimy sprzedaż różnego rodzaju węgla.

Posiadamy pakiet stałych klientów, który możemy udostępnić nowemu nabywcy.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 23.01.2019, 18:05, zakończenie: 27.12.2019, 07:47

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


VanDzik

  693 [pokaż]

Lokalizacja

  • Kalinowa (gmina Zapolice)