Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (NieruchomościGrunty i działkiBudowlane). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Działki z warunkami zabudowy KANALIZACJA

Oferta wygasła.

Cena: 58 000 zł / szt
Witam Pierwsza działka w najniższej cenie.. Sieć WODNO- KANALIZACYJNA zostanie wybudowana na NASZ KOSZT co przyszłemu właścicielowi pozwoli zaoszczędzić kosztów uzbrajania terenu, a doprowadzenie mediów będzie miał 5m od granicy posesji. Do działek w trakcie realizacji jest sporządzana dokumentacja budowy, obecnie ustalony został cel publiczny pod przyszłą inwestycję i w trakcie realizacji jest mapa do celów projektowych. Po ukończeniu budowy sieci wodno-kanalizacyjnej również droga zostanie przez nas utwardzona. Działki znajdują się na bardzo szybko rozwijającym się osiedlu Karsznice, gdzie w ostatnim czasie wybudowanych zostało około 10 domów co wskazuje na atrakcyjność okolicy. Z pewnością dużym atutem jest łącznik drogi S8 oddalony zaledwie o klika minut, dzięki czemu dojazd do sąsiednich miast Łasku, Sieradza czy nawet Łodzi zajmuje krótki czas. W Karsznicach znajdują się m.in.: Przedszkole Szkoła podstawowa Szkoła średnia Kościół Poczta Supermarket + kilka sklepów spożywczych Przystanki autobusowe z licznymi dogodnymi połączeniami. Jesteś zainteresowany kupnem działki, chcesz obejrzeć, porozmawiać, oferta prywatna, a więc dzwoń, pisz, przyjedź. Odpowiemy z przyjemnością na każde pytanie.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 06.01.2019, 14:23, zakończenie: 11.06.2019, 10:04

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


hekko2

  791 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)