Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Specjalista ds. Organizacji i Rozwoju Sprzedaży

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Hurtownia Fryzjerska Lampadion Marcin Fijałkowski poszukuje osoby na stanowisko: Specjalista ds. Organizacji i Rozwoju Sprzedaży.

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Oferujemy:
– umowę o pracę na pełen etat,
– atrakcyjne wynagrodzenie,
– niezbędne narzędzia pracy: tablet, laptop, samochód, telefon,
– możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
– miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
– szkolenie wdrożeniowe przygotowujące nowe osoby do pracy na w.w. stanowisku

Obowiązki:
– obsługa klientów i sprzedaży w biurze,
– realizacja planów sprzedaży,
– przygotowywanie ofert, wycen, współpraca z kontrahentami, poszukiwanie nowych klientów
i opieka nad starymi

Wymagania:
– mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
– mile widziane doświadczenie we fryzjerstwie,
– prawo jazdy kat. B,
– umiejętność pracy w zespole,
– znajomość mediów społecznościowych,
– znajomość obsługi komputera i tabletu,
– łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
– sumienność, odpowiedzialność i kreatywność,
– dobra organizacja czasu pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszę o przesłanie CV wraz
z listem motywacyjnym poprzez kliknięcie w przycisk „APLIKUJ”

Oferty prosimy wysyłać na adres: kierownik@lampadion.com,
lub kontaktować się pod nr tel.: 798 681 681

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Od dnia 25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać nowe rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich informacji (nazwa RODO) oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. W świetle powyższego wypełniając obowiązek informacyjny pragniemy przypomnieć podstawowe informacje z zakresu przetwarzania danych dostarczanych przez Państwa podczas procesu rekrutacji.

Informujemy, że przesyłając swoje dane osobowe, całości zgadza się Pan/Pani z regulaminem i polityką prywatności firmy Lampadion Marcin Fijałkowski, a także wyraża Pan/Pani zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w sposób wskazany poniżej:
1. Wśród danych osobowych niezbędnych podczas procesu rekrutacji znajdują się: imię i nazwisko kandydata, adres, adres e-mail, nr telefonu;
2. Administratorem Pani/Pana danych osobowych (dalej: Administrator) jest właściciel Lampadion Marcin Fijałkowski;
3. Z Administratorem można się kontaktować pisemnie, za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Zduńska 81 A, 98-220 Zduńska Wola, woj. łódzkie lub poczty elektronicznej akademia@lampadion.com;
4. Pani/Pana dane osobowe są przetwarzane na podstawie ustawy RODO w oparciu o niezbędność przetwarzania do celów wynikających z zadań statutowych realizowanych przez Administratora tj. procesu rekrutacji;
5. Administrator udostępnia dane, podmiotom świadczącym usługi księgowe i kadrowe;
6. W związku z przetwarzaniem Pani/Pana danych osobowych przysługuje Pani/Panu prawo do:
a. żądania od Administratora dostępu do Pani/Pana danych osobowych,
b. żądania od Administratora sprostowania Pani/Pana danych osobowych,
c. żądania od Administratora usunięcia Pani/Pana danych osobowych,
d. żądania od Administratora ograniczenia przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
e. wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych,
f. przenoszenia Pani/Pana danych osobowych.
Z powyższych praw można skorzystać wyłącznie poprzez kontakt pisemny za pomocą poczty tradycyjnej na adres: ul. Zduńska 81 A, 98-220 Zduńska Wola, woj. łódzkie.
7. Dane przetwarzane w bazie będą do czasu zgłoszenia żądania usunięcia danych lub sprzeciwu.

Informujemy również, że administrator dokłada wszelkich starań, aby zapewnić wszelkie środki fizycznej, technicznej i organizacyjnej ochrony danych osobowych przed ich przypadkowym czy umyślnym zniszczeniem, przypadkową utratą, zmianą, nieuprawnionym ujawnieniem, wykorzystaniem czy dostępem, zgodnie ze wszystkimi obowiązującymi przepisami.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 04.12.2018, 13:43, zakończenie: 18.04.2019 16:46

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

Lampadion

  798 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)