Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dla DzieciZabawki). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Hula Kula

Cena: 35 zł / 1

Edukacyjna Hula–Kula od firmy Vtech - Interaktywna zabawka stworzona z myślą o najmłodszych odkrywcach! Zabawka posiada mechanizm samoczynnie wprawiający kulę w ruch, uruchamiając przy tym wesołe dźwięki i melodie zachęcające Maluszka do podążania za zabawką i raczkowania. Naciskając poszczególne przyciski Kuli-Huli, Maluch usłyszy wesołe melodie oraz dźwięki wydawane przez zwierzęta. Poprzez wykonywanie prostych poleceń, dziecko pozna podstawowe kształty i kolory. Zabawka rozwija wyobraźnię, wspomaga rozwój sensoryczny i umiejętności motoryczne a przy tym dostarcza ogrom radości!

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Ostatnie zmiany: 15.05.2019 14:48
Wygasa za 20 dni
Rozpoczęcie: 30.11.2018, 17:16, zakończenie: 14.06.2019, 14:48

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


micpia12

  515 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • Zabawka używana w dobrym stanie