Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

MALUTKIE PIESKI szukają domu!

Oferta została wycofana przez użytkownika.

Witam, szukam domu dla małych szczeniąt. Zależy mi żeby trafiły w dobre ręce. Z racji tego, że niestety nie mam warunków mieszkalnych żeby zostawić wszystkie maluchy u siebie, szukam im dobrego domku. Są 4 maluchy;

- brązowo- biały chłopiec,
- ciemno brązowa dziewczynka,
- biało- ruda dziewczynka,
- i biała w czarne plamki dziewczynka.


Szczeniaki są po kochanej, przyjaznej i oddanej suczce. Mama jest niewielkich rozmiarów także maluchy nie będą duże- mieszanka. Waga suczki to około 7-9kg.
Maluchy skończyły niecały miesiąc. Oczywiście można wcześniej zobaczyć szczenięta ewentualnie mogę przesłać więcej aktualnych zdjęć. Zależy mi na tym żeby mogły znaleźć ciepły i przyjazny domek przed zimą.
Zdjęcie mamy dołączone.

Zainteresowanych proszę o kontakt pod numerem telefonu;
- 697263499

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 01.11.2018, 02:03, zakończenie: 09.11.2018 17:15

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


1967mb

  697 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)