Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Dom i OgródDelikatesy (artykuły spożywcze)). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

#Miód Krzepi

Oferta wygasła.

Cena: 30 zł / sztukę

Smak miodu. Miód jest z nektaru wielu kwiatów i słodzi się nim herbatę albo smaruje pieczywo albo wcina samą łyżeczką i w ogóle wiedzie się zdrowe życie jak również wygląda wykwintnie na stole podczas śniadania. Bo jednak bardziej elegancko wygląda kosz pełen egzotycznych owoców, nie przeczę. Toteż kawior z rosyjskich rzek.Tyle, że owoców akurat nie sprzedaję. To jeśli więc, szukacie owoców, to nie są owoce . Serio. To jest Miód"
Ilość ograniczona
web.facebook.com/Przepyszne-miody-186465345243919/

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 27.09.2018, 17:15, zakończenie: 25.01.2019, 15:20

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


PrzepyszneMiody

  721 [pokaż]

Lokalizacja

  • Polków (gmina Zduńska Wola)