Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Przedstawiciel Handlowy

Oferta wygasła.

Hurtownia Fryzjerska Lampadion Marcin Fijałkowski poszukuje osoby na stanowisko: Przedstawiciel Handlowy.

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełen etat,
- premię uzależnionią od obrotu,
- niezbędne narzędzia pracy: tablet, laptop, samochód, telefon,
- możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia nowych kwalifikacji,
- miłą atmosferę pracy w młodym zespole,
- szkolenie wdrożeniowe przygotowujące nowe osoby do pracy na w.w. stanowisku

Obowiązki:
- obsługa klientów i sprzedaży w biurze oraz w terenie,
- realizacja planów sprzedaży,
- przygotowywanie ofert, wycen, współpraca z kontrahentami, poszukiwanie nowych klientów
i opieka nad starymi

Wymagania:
- kandydat musi być osobą bezrobotną, zarejestrowaną w Urzędzie Pracy w Zduńskiej Woli,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku i pracy w terenie,
- mile widziane doświadczenie we fryzjerstwie,
- prawo jazdy kat. B,
- umiejętność pracy w zespole,
- znajomość mediów społecznościowych,
- znajomość obsługi komputera i tabletu,
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
- sumienność, odpowiedzialność i kreatywność,
- dobra organizacja czasu pracy

Osoby zainteresowane udziałem w rekrutacji na to stanowisko, proszę o przesłanie CV wraz
z listem motywacyjnym poprzez kliknięcie w przycisk „APLIKUJ”

Oferty prosimy wysyłać na adres: marcin@lampadion.com,
lub kontaktować się pod nr tel.: 504 471 471

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)

Ostatnie zmiany: 26.09.2018 08:45
Rozpoczęcie: 21.06.2018, 11:32

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

Lampadion

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)