Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Pozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Słodkie PODZIĘKOWANIA dla Gości weselnych

Oferta wygasła.

Cena: 4,50 zł / sztukę

Zdecydowaliście się podziękować gościom za przybycie słodkościami?Proponujemy zatem słodziutki, naturalny miód w uroczym, ozdobnym słoiczku.Słodziutki miód może stanowić upominek dla gości na każdej uroczystości.Taki podarunek niewątpliwie ucieszy każdego gościa i będzie dodatkowym elementem dekoracyjnym stołów!Słoiczki są personalizowane (etykieta) z dekoracją wieczka. Gotowe do wręczenia gościom. Całość utrzymana w naturalnej stylizacji i kolorystyce.Wielkość: średnica słoiczka: 4 cm, wysokość słoiczka: 5 cm; waga miodu: 50g (40 ml).Po więcej szczegółów zapraszam do kontaktu telefonicznego oraz e-mailowego. Szybka realizacja zamówień.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 06.06.2018, 09:44, zakończenie: 24.12.2019, 17:32

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


fotooczko

  725 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • fotooczko.pl