Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemNieruchomościWynajem pozostałych). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Wynajmę schowek, pomieszczenie magazynowe

Oferta wygasła.

Jeśli nie mieścisz się z rzeczami w domu lub w firmie – to jest coś dla Ciebie. Wynajem schowków, pomieszczeń magazynowych, kontenerów magazynowych; Całodobowy dostęp; Monitorowany plac; Doskonała alternatywa do piwnicy, garażu czy komórki; Idealne do przechowywania samochodu, motoru, mebli, kartonów czy różnorodnych artykułów lub innych rzeczy które zalegają u Ciebie w domu lub w firmie; Nasza lokalizacja: Zduńska Wola 98-220, Henryków 19; Znajdujemy się w pobliżu zjazdu na S8 pomiędzy Łodzią a Wrocławiem skąd można bardzo szybko dostać się na A1 lub A2; Telefon 606 116 222; Zajrzyj także na nasza stronę spaceandcomfort.pl/ i facebooka Magazynownia Zduńska Wola.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 03.06.2018, 21:57, zakończenie: 04.02.2019, 22:12

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


MariuszJanczak

  606 [pokaż]

Lokalizacja

  • Henryków (gmina Zduńska Wola)