Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Pracownik magazynowy

Oferta wygasła.

FORTUNA Sp. z o.o zatrudni:

Pracownika magazynowego

Miejsce pracy: Tymienice 88, 98-220 Zduńska Wola

Obowiązki:

§  załadunek oraz rozładunek towarów z samochodów ciężarowych

§  kompletacja wysyłek

§  prace magazynowe

Wymagania:

§  Aktualne badania sanepidowskie

§  Dyspozycyjność

Oferujemy:

§  Możliwość zdobycia uprawnień do obsługi wózków widłowych

§  Pracę w rozwijającym się zakładzie

§  Stabilną formę zatrudnienia

§  Pracę w systemie 3 zmianowym, od poniedziałku do piątku

§  Pakiet świadczeń socjalnych

Oferty zawierające CV prosimy wysyłać na adres:

aleksandra.chojecka@fortuna.com.pl

lub w formie pisemnej do sekretariatu Zakładu na adres:

FORTUNA Sp. z o.o.

Tymienice 88, 98-220 Zduńska Wola

z dopiskiem: PRACOWNIK MAGAZYNOWY

Ostatnie zmiany: 23.04.2018 14:45
Rozpoczęcie: 09.04.2018, 14:18

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii

sekretariat

Lokalizacja

  • Tymienice (gmina Zduńska Wola)