Kierowca wózków widłowych

Oferta wygasła!

FORTUNA Sp. z o.o zatrudni:

Kierowcę wózków widłowych

Miejsce pracy: Tymienice 88, 98-220 Zduńska Wola

Obowiązki:

§ obsługa wózków widłowych

§ załadunek oraz rozładunek towarów z samochodów ciężarowych

§ relokacja towarów w hali magazynowej

§ prace magazynowe

Wymagania:

§ Uprawnienia do obsługi wózków widłowych

§ Doświadczenie w prowadzeniu wózków widłowych (typ: czołowe lub RT)

§ Aktualne badania sanepidowskie

§ Dyspozycyjność

Oferujemy:

§ Pracę w rozwijającym się zakładzie

§ Stabilną formę zatrudnienia

§ Pracę w systemie 3 zmianowym, od poniedziałku do piątku

§ Pakiet świadczeń socjalnych

Oferty zawierające CV prosimy wysyłać na adres:

aleksandra.chojecka@fortuna.com.pl

lub w formie pisemnej do sekretariatu Zakładu na adres:

FORTUNA Sp. z o.o.

Tymienice 88, 98-220 Zduńska Wola

z dopiskiem: KIEROWCA WÓZKÓW WIDŁOWYCH

sekretariat

Lokalizacja

  • Tymienice (gmina Zduńska Wola)