Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Kupię, Szukam, ZamienięNieruchomości). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kupię dom.

Oferta wygasła.

Witam serdecznie. Kupię dom w Zdunskiej Woli, o powierzchni mieszkalnej do 120 metrów, może być do remontu . Posiadam w rozliczeniu mieszkanie własnościowe 2 pokojowe plus kuchnia z oddzielną łazienką i toaletą, oraz z piwnicą. Własnościowe z wykupionym prawem do gruntu.PARTER. Dobra lokalizacja z dostępem do wszystkich placówek oświatowych, zdrowotnych i sklepowych w promieniu 200metrów .Szczegółowe informacje poddam zainteresowanym telefonicznie. Mieszkanie nie musi być w rozliczeniu, opcja tylko dla zainteresowanych. Zapraszam do kontaktu osoby zainteresowane.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 27.03.2018, 11:43, zakończenie: 26.04.2018, 11:43

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


kmiller82

  695 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)