Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Oddam Za DarmoRośliny i zwierzęta). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Szczenięta do adopcji BELEŃ

Oferta wygasła.

OGŁOSZENIE GRZECZNOŚCIOWE

SZCZENIĘTA DO ADOPCJI!! Beleń koło Sieradza

Szukamy odpowiedzialnych domków dla 3-miesięcznych szczeniaczków. Maluszki zostały pierwszy raz odrobaczone (23.03.18r.), ale nie są jeszcze zaszczepione. Szczeniaczki są owocem przygodnego związku filigranowej suczki widocznej na zdjęciach i niewiele większego rudego pieska, tak więc prawdopodobnie w przyszłości nie będą większe niż do połowy łydki. Do oddania dwie suczki i jeden piesek.

Mamusia szczeniąt w najbliższym czasie zostanie wysterylizowana. Chcielibyśmy również, żeby szczenięta trafiły w ręce ludzi, którzy również planują je wysterylizować.

Zainteresowanych proszę o kontakt z właścicielem:

Pan Leszek tel.607 928 282

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 22.03.2018, 18:16, zakończenie: 21.04.2018, 19:16

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


szturmowka

  607 [pokaż]

Lokalizacja

  • Beleń (gmina Zapolice)

Informacje dodatkowe

  • odbiór osobisty