Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Usługi i WynajemMotoryzacja i transportPozostałe). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

bezpłatny samochód zastępczy z OC sprawcy

Dzięki Eucocar - nie musisz martwić się o auto zastępcze w przypadku kolizji lub wypadku, w którym sprawcą był inny kierowca. Samochód tej samej klasy co Twój, na cały czas naprawy, bez kaucji, bez limitu kilometrów i innych ograniczeń. 

Usługa ta jest bezpłatna, ponieważ Europejskie Centrum Odszkodowań S.A. uzyskuje zwrot za najem pojazdu z tytułu polisy OC sprawcy!

Pamiętajcie, że nasza pomoc nie kończy się na ogarnięciu Wam samochodu zastępczego z OC sprawcy - pomagamy także w uzyskaniu odszkodowań i dopłat do zaniżonych odszkodowań z uwzględnieniem mi.in. utraconych dochodów, kosztów poniesionych na leczenie czy dostosowanie mieszkania i samochodu do stanu poszkodowanego oraz pogorszonych w wyniku wypadku relacji z bliskimi.

Zapraszam

Zduńska Wola ul Łaska 70

tel: 697-158-699

Ostatnie zmiany: 09.11.2018 10:15
Wygasa za 2 godz
Rozpoczęcie: 16.03.2018, 12:41, zakończenie: 20.11.2018, 15:10

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


jogobella

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)