Szwaczka do Przyuczenia

Grupa Work Service działa od 1999 roku i jest największą agencją zatrudnienia w Polsce.

Oferujemy pracę tymczasową, stałą i za granicą. Każdego roku dzięki nam zatrudnienie znajduje blisko 300 tysięcy osób. Już ponad 3000 pracodawców wybrało Work Service na swojego partnera w biznesie, dlatego jesteśmy w stanie znaleźć dla Ciebie najbardziej odpowiednie miejsce pracy u sprawdzonych pracodawców.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Szwaczka do Przyuczenia

Miejsce Pracy: Zduńska Wola

Zadania:

- zszywanie i łączenie poszczególnych elementów wyrobów dziewiarskich zgodnie z zaleceniami i technologią szycia

- kontrola uszytego wyrobu

Wymagamy:

- mile widziane doświadczenie na maszynach: owerlok, stębnówka, autolap , dwiuigła, rygiel

- umiejętność pracy zespołowej

- gotowość do podjęcia pracy w systemie zmianowym,

Oferujemy:

- możliwość przeszkolenia na danym stanowisku

- możliwość długoterminowej współpracy

- stałą opiekę Koordynatora

- zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o dołączenie klauzul: „Wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanych dokumentów związanych z rekrutacją w bazie kandydatów przez Work Service S.A. co pozwoli wziąć mi udział w kolejnych procesach rekrutacyjnych”

„Wyrażam zgodę na udostępnianie moich danych osobowych innym spółkom zależnym i powiązanym z Work Service S.A. w rozumieniu przepisów Kodeksu spółek handlowych oraz potencjalnym pracodawcom do celów związanych z prowadzonymi obecnie lub w przyszłości procesami rekrutacyjnymi”

Administratorem Twoich danych osobowych pozyskanych w procesie rekrutacyjnym jest Work Service S.A. z siedzibą we Wrocławiu ul. Gwiaździsta 66. Dane, które dobrowolnie nam przekazałeś możesz poprawić lub usunąć w dowolnym momencie. Przekazując nam swoje dokumenty rekrutacyjne wyrażasz zgodę byśmy przetwarzali Twoje dane w związku z prowadzoną rekrutacją.

karolinasasiak

 512 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)