Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rośliny i ZwierzętaRośliny). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Tuja szmaragd

Ta oferta była niezgodna z regulaminem i została usunięta.

.
Cena: 12 zł / sztukę

Tuje szmaragd na zywoplot w cenie 12 (bardzo gęste).Tuje rosną od poczatku w doniczkach ,są bardzo wyrownanie wzrostem całe zielone bez oznak brazowienia mozna sadzic o dowolnej porze roku . Rosliny ozdobne i szczepione to w calosci produkcja własna Polecamy sosny,świerki szczepione nisko jak i na wysokim pniu,posiadamy w swojej ofercie swierki o zółtych jak i czerwonych przyrostach .Ceny od 30zl za material szczepiony Torf do sadzenia w balotach 250l.Zdunska Wola ul.Grabowa 8.codziennie od 8ej do 18tej.Mozliwy transport Wiecej informacji na stronie www dzialkowiec az.pl .zapraszam

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 19.10.2017, 12:42, zakończenie: 02.09.2018 12:58

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


irka

  601 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)