Wystaw za darmo Rejestracja Logowanie

Nie tego szukasz? Przejrzyj inne ogłoszenia z tej kategorii (Rynek PracySzukam pracyPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Szukam pracy biurowej,pomoc kadrowej/asystentka

Oferta wygasła.

Szukam pracy biurowej, pomoc kadrowej,księgowej,asystentka ds.kadr i płac lub do przyuczenia.Ukończyłam szkolenie z zakresu kadr i płac,3 miesięczny staż w Biurze Rachunkowym oraz po ukończonym stażu pracowałam na stanowisku: asystentka ds. kadr i płac. Pracowałam na programie Comarch ERP Optima i programie Płatnik. Interesuje mnie też praca w księgarni i/lub bibliotece. Praca na terenie województwa łódzkiego. Praca najlepiej w Sieradzu lub Zduńskiej Woli.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań.
Funkcje te dostępne są po zalogowaniu w serwisie Zdunskowolak.pl!

Rozpoczęcie: 30.09.2017, 11:47, zakończenie: 11.01.2019, 18:40

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - ogłoszenie zostanie sprawdzone w pierwszej kolejności!

Lista kategorii


basia198210

  513 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (cały powiat)