Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Praca w sklepie spożywczym Groszek Zduńska Wola

Oferta wygasła!

W związku z rozwojem zatrudnimy do pracy w sklepie spożywczym Groszek, ul. Szadkowska Zduńska Wola.

Praca od zaraz.

WYMAGANIA

  • dyspozycyjność także w weekendy
  • samodyscyplina
  • uczciwość
  • dobry kontakt z klientem
  • zaangażowania w wykonywane obowiązki
  • punktualność
  • ukierunkowanie na długoterminową współpracę
  • praca na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • mile widziane badania sanitarno-epidemiologiczne
  • każdy wiek, emeryci, renciści.

PODSTAWOWE OBOWIĄZKI

  • obsługa klienta i kasy fiskalnej
  • utrzymywanie obowiązujących standardów
  • przyjmowanie towaru od dostawców
  • dbanie o czystość i estetykę sklepu
  • dbanie o właściwą ekspozycję towaru a także jego uzupełnianie według zasady FIFO
  • kontrolowanie terminów przydatności

OFERUJEMY

  • praca stała
  • okres próbny
  • możliwość pracy na dowolnej umowie i wymiarze godzin
  • pracę w systemie II zmianowym: 6.00-14.00 lub 14.00-22.00
  • praca w przyjaznej atmosferze
  • wynagrodzenie do ostatniego dnia miesiąca

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie aktualnego CV na groszekzdunskawola@wp.p lub w sklepiel

Skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 08.01.2021, 17:54, zakończenie: 23.09.2022, 06:54

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

mariusz4444

 517 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)

Informacje dodatkowe

  • Wynagrodzenie 2200-3000 zł.