Wystawiaj za darmo Logowanie Rejestracja

Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca stała). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Kierownik budowy

Oferta wygasła!

Firma Izodom 2000 Polska Sp z o.o. – polski producent i eksporter innowacyjnych i zaawansowanych technologicznie materiałów budowlanych wykorzystywanych do budowy budynków pasywnych i energooszczędnych., działający na 18 rynkach zbytu od 25 lat, wyróżniany i doceniany w Polsce i zagranicą.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko kierownik budowy.

Obowiązki:

  • Nadzorowanie wszystkich aspektów działań dla robót inżynierskich
  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno – budowlanej,
  • Monitorowanie stopnia zaawansowania prac, zgodności z harmonogramem, przyjętymi założeniami projektowymi oraz standardami jakościowymi
  • Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy
  • Zarządzanie zespołem

Oferujemy:

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Umowę o pracę
  • Możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej i doświadczeń zawodowych
  • Pracę w przyjaznej atmosferze
  • Niezbędne narzędzia do pracy

Wymagania:

  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń
  • Doświadczenie w prowadzeniu robót
  • Doświadczenie we współpracy z podwykonawcami i inwestorem
  • Gotowość do pracy w delegacji ( praca głównie na wyjeździe)
  • Dobra, praktyczna znajomości przepisów KPA, KC, prawa budowlanego, prawa pracy i BHP
  • Dobra, praktyczna znajomość MS Office
  • Dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres kariera@izodom.pl .

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135)."

Chcesz wrócić do tej oferty później? Możesz dodać ją do listy ulubionych, aby o niej nie zapomnieć lub też oznaczyć jako ignorowaną jeśli nie spełnia ona Twoich oczekiwań za pomocą ikon w prawym górnym rogu ogłoszenia.

Rozpoczęcie: 10.01.2018, 15:02, zakończenie: 09.02.2018, 15:02

Oferta jest już nieaktualna? Być może zawiera nieprawidłowo oznaczoną lokalizację, błędny numer telefonu czy w inny sposób narusza regulamin? Zgłoś nam ten problem - oferta zostanie sprawdzona w pierwszej kolejności!

Pasywne_Domy

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)