Koordynator Projektów z j. angielskim

Poszukujemy energicznych osób do biura w Zduńskiej Woli, które dołączą do naszego zespołu na stanowisku Koordynatora Projektów, który będzie wspierał pozostałe zespoły projektowe na całym świecie.

Główne zadania:

  • Koordynowanie projektów
  • Analiza i przygotowanie dokumentów dla tłumaczy
  • Nadzorowanie przebiegu tłumaczenia
  • Kontrola jakości
  • Wyceny projektów
  • Nadzorowanie realizacji założonego budżetu
  • Zarządzanie i aktualizacja bazy danych

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość dodatkowych języków obcych mile widziana
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: filologia, lingwistyka) lub w trakcie studiów
  • Znajomość MS Office
  • Zdolności organizacyjne i dokładność
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność budowania pozytywnych relacji
  • Zdolność krytycznego myślenia

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie na pełen etat
  • Umowę o pracę
  • Dobre zarobki
  • Pakiet zdrowotny
  • System premiowy
  • Szansę rozwoju w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Szkolenia pod okiem doświadczonych członków zespołu
  • Pracę w kreatywnym, energicznym i międzynarodowym środowisku
  • Możliwość udziału w realizacji interesujących międzynarodowych projektów
  • Dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania. Prosimy o przesyłanie CV w j. angielskim - praca@translatemedia.com

AgnieszkaKominiarek

 509 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)