Nie tego szukasz ? Przejrzyj inne oferty z tej kategorii (Rynek PracyDam pracęPraca dodatkowa). Możesz też zawsze przejść na stronę główną lub skorzystać z wyszukiwarki.

Ankieter terenowy

Agencja Badawczo-Marketingowa FAST SOLUTIONS z siedzibą w Rzeszowie, już od 2011 roku świadczy usługi w zakresie koordynacji oraz kompleksowej realizacji rynkowych i społecznych badań terenowych.
Od 2014 roku obsługujemy realizację badań społecznych i marketingowych na terenie całego kraju dla szerokiego grona podmiotów, w tym firm konsultingowych, public relations, badawczych, reklamowych oraz instytucji otoczenia biznesu, uczelni wyższych, urzędów administracji państwowej i samorządowej. Posiadamy siatkę ankieterów i tajemniczych klientów na terenie wszystkich województw.

Poszukujemy osób zainteresowanych długofalową współpracą w charakterze Ankietera.

Opis stanowiska:

  • Przeprowadzanie wywiadów bezpośrednich z respondentami przy zastosowaniu technik PAPI, CAPI oraz IDI

  • Informowanie koordynatora o postępach realizacji badania i ewentualnych trudnościach

  • Udział w szkoleniach ankieterskich

  • Przestrzeganie zasad poufności realizowanych projektów i ochrony danych osobowych respondentów

Wymagania:

  • Doświadczenie w realizacji wywiadów na potrzeby badań społecznych lub marketingowych

  • Mile widziana własna działalność gospodarcza

  • Wytrwałość i rzetelność w realizowaniu postawionych zadań

  • Komunikatywność i łatwość wypowiadania się w mowie i piśmie

  • Uczciwość i terminowość wykonywanych zadań

  • Mile widziane osoby mobilne

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie (współpraca na podstawie umowy zlecenia, umowy agencyjnej,
    w określonych przypadkach umowy o dzieło)

  • Udział w realizacji ciekawych projektów związanych z badaniami rynku i badaniami społecznymi

  • Zwroty kosztów dojazdu i ewentualnych kosztów dodatkowych

Zasady współpracy:

  • Osoby pozytywnie zweryfikowane w procesie rekrutacji umieszczane są w naszej bazie ankieterów.

  • Z ankieterami kontaktujemy się dopiero w momencie otwarcia przygotowań do realizacji konkretnego projektu.

  • Praca ma charakter dorywczy - ankieter pracuje przy określonym projekcie

Osoby zainteresowane pracą na stanowisku ankietera prosimy o uzupełnienie formularza rekrutacyjnego znajdującego się pod linkiem

docs.google.com/a/fastsolutions.pl/forms/d/18lzt1OMf258PV8H-a82JOzLEsrGutVj59joXJ9LmiWs/viewform

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

rekrutacjaFS

 177 [pokaż]

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)