AUTOMOT SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY

AUTOMOTO - hurtownia części zamiennych do samochodów osobowych

poszukuje kandydata na stanowisko:

Specjalista ds sprzedaży – Zduńska Wola

Zadania:

  • Obsługa Klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych i akcesoriów do pojazdów mechanicznych

  • Informowanie Klientów o dostępnej ofercie firmy, w tym o aktualnych promocjach

  • Kreowanie dobrego wizerunku firmy

Wymagania:

  • Dobra znajomość lokalnego rynku motoryzacyjnego

  • Znajomość budowy pojazdów osobowych

  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

  • Umiejętność obsługi komputera (MS Office)

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Samodzielną i rozwojową pracę

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Zdobycie kompetencji i doświadczenia

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

Zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres automotorekrutacja.sieradz@gmail.com

z dopiskiem PRACA ZD-WOLA

Z klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883), tj. z dnia 26.06.2014 r. (Dz.U. z 2014 r. poz. 1182 ze zm.)).”

automotorekrutacja

Lokalizacja

  • Zduńska Wola (gmina Zduńska Wola)